WKŁAD FILTRUJĄCY 500 - 2szt 15 cm - do wina

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 14,50 zł

Cena regularna:

14.50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wkłady Filtrujące "500" - 2 szt. 15cm

Wkłady filtrujące "500" to idealne rozwiązanie dla miłośników winiarstwa, którzy pragną osiągnąć wyjątkową klarowność i czystość swojego wina. Te dwa wkłady zostały specjalnie stworzone, aby pomóc Ci w osiągnięciu doskonałego efektu w procesie produkcji wina.

Główne cechy produktu:

  • Filtracja win: Wkłady "500" są przeznaczone głównie do filtracji win. Stanowią doskonały wybór, gdy Twoje wino jest już wstępnie sklarowane, ale nadal wymaga delikatnej obróbki, aby osiągnąć pełną klarowność.
  • Średnia dokładność filtracji: Wkłady "500" oferują średnią dokładność filtracji, co sprawia, że są idealne do większości rodzajów win. Usuwają większość pozostałych osadów i drobin, pozostawiając wino klarownym i gotowym do butelkowania.
  • Prosta obsługa: Przed pierwszym użyciem wkłady należy zanurzyć w czystej wodzie i namoczyć przez około 5 minut. To wszystko, co potrzebujesz zrobić, aby przygotować je do pracy.

Dzięki wkładom filtrującym "500" Twoje wino będzie klarowne, smaczne i gotowe do butelkowania. To niezastąpione narzędzie dla każdego winiarza, który pragnie uzyskać doskonałą jakość swojego wyrobu.

- Wkład pasuje do oferowanego na innej aukcji aparatu do filtracji wina.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl