Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane zgodnie z waga oraz gabarytami przesyłki ( podane przed finalizacją zamówienia), może zdarzyć się tak ze przesyłka zostanie podzielona na dwie lub więcej przesyłek. Wybieramy zawsze optymalne opcje wysyłki.

 
Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia* (wraz z dostawą) wynosi od 2-7 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie.Przesyłki nadawane są codzienne. Jeśli wystąpia jakies problemy opóźnienia niezwłocznie W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

Czas realizacji zamówienia wynosi 2-7 dni roboczych (w zależności od dostępności zamówionego towaru). Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu. W pełni sezonu pszczelarskiego (marzec-lipiec) oraz w szczególnych wypadkach, czas ten może ulec wydłużeniu do 14 a nawet 21 dni. Prosimy o cierpliwość. Państwa zamówienie zostanie zrealizowane! Realizacja zamówień płatnych przelewem dokonywana jest po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.W przypadku płatności ratalnej czas realizacji przesuwa się o czas przygotowania i podpisania umowy.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl