Producenci
- Sito pająk + pierścień komplet
- Podkarmiaczka - nakrętka na słoik
- Klateczka transportowa
- Dozownik - Krążek ceramiczny do zwalczania warrozy - parowania kwasu
- Słoik kwadrat 120 ml z zakrętką
- Paliwo do podkurzacza
- Podkarmiaczka powałkowa okrągła – 4L
- Zatyczka styropianowa do sito pająka
- Krata winidurowa wielkopolska
- Krata odgrodowa wielkopolska plastikowa gruba
- Apiciasto ENERGY ciasto 1 kg
- Sito pająk
Masło do twarzy i ciała OWOCE LEŚNE 65g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
⭐ MASŁO DO TWARZY I CIAŁA - OWOCE LEŚNE
_____________________
✅ Masło do twarzy i ciała, które pachnie jeżyną i czarną porzeczką, a na skórze topi się w cienką, przyjemną w dotyku i zapachu warstwę.
Zapach owoców leśnych - jeżyna, czarna porzeczka, odrobina malin. Słodki i lekko cierpki, jak miska zebrana w lipcu. To masło do twarzy i ciała o formule bezwodnej: same masła i oleje, bez kropli wody. Nakładasz odrobinę, a ciepło skóry rozpuszcza je w cienką, miękką warstwę.
Konsystencja jest gęsta, ale po rozsmarowaniu robi się lekka. Dodatek skrobi z tapioki sprawia, że masło wchłania się dość szybko. Słoiczek ma 65 g i starcza na długo - na twarz i suche miejsca wystarczy odrobina.
_____________________
✔️ Opakowanie: słoiczek 65 g
_____________________
✅ Specyfikacja:
- Jest kompozycją niezwykle cennych:
- maseł (shea, z mango, kakaowego),
- olei roślinnych (kokosowego, ze słodkich migdałów, oliwy z oliwek),
- skrobi z tapioki - która odbiera nadmiar tłustości, dzięki czemu wykończenie jest miękkie, a nie lepkie.
✔️ W tym maśle nie ma wody, więc nie ma jej czym rozcieńczać - każdy gram to tłuszcze, które odżywiają i zmiękczają skórę.
✅ Dla kogo jest to masło?
- Dla suchej skóry, która potrzebuje czegoś gęstszego niż balsam - łokcie, kolana, pięty, dłonie, suche miejsca na twarzy.
- Dla tych, którzy lubią wyraźny, owocowy zapach na skórze - jeżyna i czarna porzeczka zostają na dłużej niż w lekkim balsamie.
- Dla osób, które wolą matowe wykończenie - skrobia z tapioki sprawia, że masło wsiąka i nie zostawia tłustej warstwy.
- Na zimę i przejściówki - kiedy skóra ściąga po wietrze albo mrozie, gęste masła pomagają jej odzyskać miękkość.
- Do twarzy i ciała naraz - jeden słoiczek zamiast dwóch osobnych kosmetyków.
✅ Jak działa masło Owoce Leśne?
- Odżywia - masło shea, masło z mango i masło kakaowe uzupełniają tłuszcze, których suchej skórze brakuje.
- Nawilża i chroni - wosk pszczeli i gęste masła tworzą oddychającą warstwę, która spowalnia utratę wody z naskórka.
- Wygładza - oliwa z oliwek i olej ze słodkich migdałów zmiękczają szorstkie miejsca, na przykład łokcie i pięty.
- Zostawia matowe wykończenie - skrobia z tapioki pochłania nadmiar olejów, więc skóra nie błyszczy się tłusto.
- Chroni oleje w słoiczku - witamina E (octan tokoferylu) spowalnia ich jełczenie i dodatkowo kondycjonuje skórę.
Efekt: skóra jest miększa i mniej szorstka, z matowym, suchym w dotyku wykończeniem i zapachem leśnych owoców.
✅ Jak nakładać masło?
Nabierz odrobinę - paznokciem albo małą łopatką - i rozgrzej między palcami. Naturalne masła są twardsze od kremów z drogerii, więc ciepło skóry pomaga im się rozprowadzić. Na ciało nakładaj po prysznicu, na jeszcze wilgotną skórę; na twarz daj cienką warstwę i omijaj okolice oczu. Mniej znaczy więcej: jedna porcja w zupełności wystarczy.
✅ Co kryje się w środku?
- Masło shea - baza większości naszych maseł; uzupełnia tłuszcze i zmiękcza naskórek.
- Masło z mango - lżejsze od shea, dobrze się wchłania, dodaje gładkości.
- Masło kakaowe - gęste i tłuste; tworzy ochronną warstwę i pachnie delikatnie czekoladowo pod owocową nutą.
- Olej kokosowy - natłuszcza i ułatwia rozsmarowanie masła.
- Olej ze słodkich migdałów - łagodny, dobry do skóry wrażliwej i do twarzy.
- Oliwa z oliwek - zmiękcza i wygładza szorstkie miejsca.
- Wosk pszczeli - z naszej pasieki; uszczelnia warstwę ochronną i spowalnia utratę wody z naskórka.
- Skrobia z tapioki - odbiera nadmiar tłustości i daje matowe, suche w dotyku wykończenie.
- Witamina E (octan tokoferylu) - chroni oleje przed jełczeniem i kondycjonuje skórę.
- Kompozycja zapachowa owoców leśnych - odpowiada za zapach; to olejek zapachowy, nie eteryczny.
- Ultramaryna - mineralny barwnik; nadaje masłu fioletowo-różowy odcień.
✅ Składniki
- masło shea, olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek, wosk pszczeli, tapioka, masło z mango, olejek zapachowy, masło kakaowe, witamina E, ultramaryna
✔️ Ingredients
- Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Beeswax, Tapioca Starch, Mangifera Indica Seed Butter, Parfum, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopheryl Acetate, CI 77007